Czy chcę być tym, kogo followuję?

Follow Like FacebookCzy siedzisz teraz przed monitorem swojego komputera i czytasz masę artykułów o tym jak powinieneś żyć, co w życiu powinieneś osiągnąć i co najważniejsze, kim być? Każdy z nas zadaje sobie te pytania od wielu lat, tyle że w wieku dziesięciu lat, potrafiliśmy na nie odpowiedzieć bez pomocy internetu. Zapewne, teraz zadajesz sobie kolejne pytanie, kiedy to JA sam, przestałem o sobie decydować i szukam pomocy w najgorszej możliwej przestrzeni jaką jest Internet, a nie we własnych zakamarkach umysłu, instynktach i sercu.

Więcej…

 

Nadawcy reklamy

Nadawcy reklamyOmawiając wszelkie aspekty związane z planowaniem kampanii reklamowej oraz jej prezentacją, bardzo często można spotkać się z terminem: "nadawca reklamy".

Kim jest ów tajemniczy nadawca reklamy i jaką rolę odgrywa on w kampanii reklamowej?

Więcej…

   

Sztuczki i triki w reklamach

Chwyty wykorzystywane przez filmowców w spotach reklamowych są naprawdę coraz ciekawsze. Warto się im przyjrzeć. Na ten temat można by napisać niejedna pracę z psychologii, ponieważ specjaliści od reklamy nierzadko są absolwentami właśnie tego kierunku.

Muszą mieć pojecie o wpływaniu na drugiego człowieka, więc nieoceniona jest tu wiedza z psychologii społecznej, której przedmiotem jest zjawisko wpływu społecznego, czyli wpływania na ludzi za pośrednictwem tego, co znajduje się w ich otoczeniu.

Więcej…

 

Zalety reklamy zewnętrznej

Reklama zewnętrznaNowoczesna reklama zewnętrzna ma wiele zalet.

Nie jest droga i pozwala nam na dotarcie do bardzo szerokiego grona klientów. To tylko niektóre z jej zalet. Reklama zewnętrzna nie wymaga dużych nakładów finansowych, pozwala nam na wyprodukowanie różnych rodzajów gadżetów reklamowych naprawdę niskim kosztem. Dzięki temu możemy od razu promować się na kilka sposobów. Reklama zewnętrzna jest również formą promowania o bardzo szerokim zasięgu. Możemy zdecydować się na reklamę na samochodzie, na banner, szyld lub nadruk na budynku.

Więcej…

   

Zespół kreatywny

Kreatywny zespółSercem każdej udanej kampanii reklamowej jest koncept kreatywny, którego przygotowaniem zajmuje się zespół kreatywny.

Najlepsze zespoły są oryginalne i sprawne w generowaniu pomysłów. W ich pracy, nie chodzi tylko o wymyślenie czegoś nowatorskiego, lecz też o to, by takich pomysłu było jak najwięcej. Różne zespoły i osoby w tych zespołach, mają często swoje własne sposoby na generowanie pomysłów. To, co sprawdza się w jednym zespole, może nie sprawdzić się w innym.

Więcej…

 

Gdzie najkorzystniej sprzedać samochód?

Skup samochodów osobowychPosiadanie samochodu dla wielu osób wydaje się nieodzowne, ułatwia bowiem realizowanie codziennych obowiązków oraz umożliwia wydajne i sprawne przemieszczanie się. Istnieją jednak sytuacje, w których właściciel samochodu z rozmaitych powodów chce sprzedać swój pojazd. Gdzie szukać kupców oraz jak efektywnie i szybko przeprowadzić procedurę sprzedaży?

Więcej…

   

Więcej artykułów…